Karta GTX 1070 Ti w grach

To zależy: karta GTX 1070 Ti w naszych szacunkach uciągnie 113 z 210 gier w 60+ FPS w 1080p na Wysokich. Karta NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti to karta z niskiej półki do 1080p na niskich ustawieniach. Sprawdź, jakie gry na niej pójdą i jak wypada na tle innych kart.

Zaktualizowano

Nie wiesz, jaką masz kartę? Jak sprawdzić · Chcesz ją kupić? Najlepsza karta graficzna do 1080p

Nie jest już sprzedawana jako nowa. Podobna wydajność dziś: RTX 3050

Podsumowanie

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti (2017) to karta z niskiej półki do 1080p na niskich ustawieniach. Ma 8 GB VRAM, a jej moc to 180 W.

Z szybkim procesorem osiąga 60 FPS w 1080p na Wysokich w około 113 z 210 śledzonych przez nas gier. Liczba takich gier w 1440p: 83, w 4K: 27 (szacunki). Karty z tej samej klasy: RTX 3050 i Radeon 8050S. Następny krok w górę wśród nowych kart to RX 6600: jest szybsza o około 18%.

Specyfikacja karty GTX 1070 Ti

ProducentNVIDIA
Premieralistopad 2017
TypDedykowana karta graficzna
Pamięć karty graficznej8 GB GDDR5
Magistrala pamięci256-bitowa
Pobór mocy (cała karta)180 W
Cena premierowa (USA)449 USD
Indeks wydajności FPSVibe (szac.)26 (RTX 4090 = 100, 1440p)
Indeks 4K FPSVibe (szac.)18,2 (RTX 4090 = 100 w 4K), zgrubny szacunek
Indeks 1080p FPSVibe (szac.)30,2 (RTX 4090 = 100 w 1080p)
Wiarygodność danychŚrednia (szacunek na podstawie powiązanych benchmarków)
Wydajność na wat (szac.)14,4
Miejsce w rankingu#82 z 163 kart, które śledzimy

Źródła danych

Indeks to własne zestawienie FPSVibe z opublikowanych wyników benchmarków, przeskalowane na jedną skalę; nie jest skopiowany z żadnego pojedynczego źródła. Sprawdzono: 12 października 2026.

Gry, które pójdą na karcie GTX 1070 Ti

Szacowane średnie FPS na wysokich ustawieniach graficznych z procesorem Ryzen 7 7800X3D i 32 GB RAM, więc jedynym ograniczeniem jest karta. Posortowane według FPS w 1080p.

Gra1080p1440p4K
Geometry Dash529529231
Valorant485448171
Terraria441441231
Slay the Spire 2441412157
The Binding of Isaac: Rebirth441441231
Bloons TD 6441441231
Brawlhalla441441231
Balatro441441231
Don't Starve Together353353197
League of Legends34224594
Among Us34224594
Left 4 Dead 2309309119
Roblox309309119
Minecraft265265103
Team Fortress 226523489
Yu-Gi-Oh! Master Duel265265131
Assassin's Creed Origins22115158
RimWorld221221157
The Sims 419419491
Hollow Knight19113552
Hollow Knight: Silksong19113552
Dota 218512949
Age of Empires II: Definitive Edition17617691
Garry's Mod17617689
GTA IV174174103
Fallout 416611644
Overwatch 216512046
Risk of Rain 216511444
GTA V15912949
Subnautica15915994
Hearts of Iron IV15911142
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition15110440
Assassin's Creed Unity14910239
Warframe1479938
Counter-Strike 21439938
Apex Legends1429436
Assassin's Creed Odyssey1429436
Sid Meier's Civilization VI14114156
Project Zomboid14114166
Limbus Company14114169
Age of Empires IV13211343
It Takes Two1318633
Destiny 21228231
Far Cry 51227930
World of Warships12212259
Dead by Daylight12012071
Assetto Corsa1208231
Deep Rock Galactic1188231
Crusader Kings III1188231
Mount & Blade II: Bannerlord1158030
War Thunder1137729
Warhammer 40,000: Boltgun 21139637
Doom Eternal1117729
Rocket League1097629
Monster Hunter: World1098733
PUBG: Battlegrounds1077328
Cities: Skylines10610650
Diablo IV1047227
Delta Force1006926
Honkai: Star Rail1006926
eFootball1006926
NARAKA: BLADEPOINT1006926
Lies of P987529
The Witcher 3: Wild Hunt976224
Far Cry 6956324
Resident Evil 2956525
Manor Lords956525
DayZ956525
Ready or Not936324
Death Stranding Director's Cut916224
Minecraft Dungeons II916224
Valheim896123
Marvel's Spider-Man: Miles Morales896123
Assetto Corsa Competizione896023
Marvel's Spider-Man Remastered876023
Euro Truck Simulator 2865822
7 Days to Die865722
Call of Duty: Warzone855822
Hell Let Loose855822
Fortnite825320
Assassin's Creed Valhalla825822
Forza Horizon 5795320
Lethal Company785421
The Outlast Trials785320
Total War: Warhammer III755019
Baldur's Gate 3724517
Metro Exodus724818
Resident Evil Village714718
EA Sports FC 26694718
EA Sports FC 25694718
Lost Ark694718
EA Sports FC 27694718
Sea of Thieves674417
Assassin's Creed Mirage674517
Resident Evil 4664517
Sid Meier's Civilization VII654316
Hades II654316
World of Warcraft654317
Zenless Zone Zero634316
Elden Ring604818
Elden Ring Nightreign604015
Sekiro: Shadows Die Twice606030
Dark Souls III606030
God of War604116
Factorio606038
Stardew Valley606060
Genshin Impact606024
Tekken 7606026
Mortal Kombat 11606040
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4606060
Final Fantasy VII Remake Intergrade604015
Star Wars Jedi: Survivor603915
R.E.P.O.604015
Black Desert594015
Path of Exile 2583815
Ghost of Tsushima583815
Arena Breakout: Infinite583815
Cyberpunk 2077573915
Helldivers 2573815
Red Dead Redemption 2563815
Red Dead Redemption543514
Phasmophobia533513
Final Fantasy XIV Online533513
Stronghold 4533513
skate.533413
VRChat533413
Tom Clancy's Rainbow Six Siege523614
Wuthering Waves523413
Battlefield 2042513413
Dragon Ball: Sparking! Zero513413
Hogwarts Legacy503313
Satisfactory503413
Need for Speed Unbound503413
Mycopunk503112
Farming Simulator 25503112
PEAK503313
Arknights: Endfield503313
The Finals483112
Tekken 8483112
ARC Raiders483112
Aion 2473112
Forza Horizon 6473112
The Last of Us Part I463012
Marvel Rivals453011
Sons of the Forest452911
Horizon Forbidden West443212
Microsoft Flight Simulator 2024442811
God of War Ragnarök443011
Marvel's Spider-Man 2443212
The Last of Us Part II Remastered443212
Horizon Zero Dawn Remastered443212
NBA 2K26443011
NBA 2K27443011
Rust432911
Stellar Blade432911
Call of Duty: Black Ops 6432911
F1 25432811
Onimusha: Way of the Sword432911
Call of Duty: Modern Warfare 4432911
BeamNG.drive432710
Street Fighter 6422710
RuneScape: Dragonwilds422710
F1 24412710
Forza Motorsport412510
Enshrouded412610
Hunt: Showdown 1896412911
Schedule I412610
Castlevania: Belmont's Curse412911
No Man's Sky402811
Mortal Kombat 1402510
Assassin's Creed Black Flag Resynced392610
Alan Wake 238259
Black Myth: Wukong382510
Battlefield 637249
Assassin's Creed Shadows372510
Final Fantasy VII Rebirth36249
Escape from Tarkov36239
Clair Obscur: Expedition 3335239
Planet Zoo 235218
Starfield34228
Split Fiction34228
Monster Hunter Wilds33228
Final Fantasy XVI33218
Control Resonant33218
Palworld32208
Silent Hill 232218
Phantom Blade Zero32218
Warhammer 40,000: Space Marine 232208
Star Wars: Galactic Racer32208
Borderlands 431197
Marvel Tōkon: Fighting Souls31208
WARDOGS31208
Stalker 2: Heart of Chornobyl30197
Dragon's Dogma 229208
Valor Mortis29187
ARK: Survival Ascended26166
Kingdom Come: Deliverance II26176
Avowed25166
Star Wars Outlaws24166
Star Wars Zero Company24156
Silent Hill: Townfall23146
Mortal Shell II23145
Mafia: The Old Country22135
Halo: Campaign Evolved22145
Hell Let Loose: Vietnam22145
Cities: Skylines II18114
Indiana Jones and the Great CircleNie pójdzie: ta gra wymaga karty graficznej z obsługą ray tracingu
Doom: The Dark AgesNie pójdzie: ta gra wymaga karty graficznej z obsługą ray tracingu
Gears of War: E-DayNie pójdzie: ta gra wymaga karty graficznej z obsługą ray tracingu
Ace Combat 8: Wings of TheveNie pójdzie: ta gra wymaga karty graficznej z obsługą ray tracingu

Wyniki w 4K na kartach z 8 GB VRAM lub mniej często ogranicza pamięć karty graficznej.

Szacowane FPS. Liczby pochodzą z modelu FPSVibe, a nie z pomiarów benchmarków. Jak szacujemy

Pytania i odpowiedzi o kartę GTX 1070 Ti

Czy karta GTX 1070 Ti nadaje się do gier?

To karta z niskiej półki do 1080p na niskich ustawieniach. Szacunki z szybkim procesorem: 60+ FPS w 1080p na Wysokich w 113 z 210 popularnych gier, a w 1440p w 83.

Czy Cyberpunk 2077 pójdzie na karcie GTX 1070 Ti?

Szacunki dla konfiguracji: Ryzen 5 5600 i 16 GB RAM. Wynik w 1080p: około 82 FPS na Niskich i 57 FPS na Wysokich.

Ile VRAM ma karta GTX 1070 Ti?

8 GB. Wystarczy do 1080p; niektóre nowe gry w 1440p na teksturach Ultra chcą więcej.

Jakiego zasilacza potrzebuję do karty GTX 1070 Ti?

Moc karty to 180 W. Z grubsza: dobrej jakości zasilacz 450 W pokryje ją wraz z typowym procesorem do gier. Sprawdź zalecenie producenta karty dla swojego modelu.

GTX 1070 Ti vs Radeon 8050S: która karta jest szybsza?

Karta GTX 1070 Ti i karta Radeon 8050S dają w naszych szacunkach mniej więcej tyle samo FPS w 210 grach w 1440p na ustawieniach Wysokie (różnica do 4%).