Karta RX 7600 w grach

Tak: karta RX 7600 w naszych szacunkach uciągnie 168 z 210 gier w 60+ FPS w 1080p na Wysokich. Karta AMD Radeon RX 7600 to solidna karta do 1080p. Sprawdź, jakie gry na niej pójdą i jak wypada na tle innych kart.

Zaktualizowano

Nie wiesz, jaką masz kartę? Jak sprawdzić · Chcesz ją kupić? Najlepsza karta graficzna do 1080p

Podsumowanie

AMD Radeon RX 7600 (2023) to solidna karta do 1080p. Ma 8 GB VRAM, a jej moc to 165 W.

Z szybkim procesorem osiąga 60 FPS w 1080p na Wysokich w około 168 z 210 śledzonych przez nas gier. Liczba takich gier w 1440p: 113, w 4K: 39 (szacunki). Karty z tej samej klasy: Arc B570 i Arc A770 8GB. Następny krok w górę wśród nowych kart to Arc A770 16GB: jest szybsza o około 5%.

Specyfikacja karty RX 7600

ProducentAMD
Premieramaj 2023
TypDedykowana karta graficzna
Pamięć karty graficznej8 GB GDDR6
Magistrala pamięci128-bitowa
Pobór mocy (cała karta)165 W
Cena premierowa (USA)269 USD
Indeks wydajności FPSVibe (szac.)39,2 (RTX 4090 = 100, 1440p)
Indeks 4K FPSVibe (szac.)25,4 (RTX 4090 = 100 w 4K)
Indeks 1080p FPSVibe (szac.)45,1 (RTX 4090 = 100 w 1080p)
Wiarygodność danychWysoka (bezpośrednie dane z benchmarków)
Wydajność na wat (szac.)23,8
Miejsce w rankingu#59 z 163 kart, które śledzimy

Źródła danych

Indeks to własne zestawienie FPSVibe z opublikowanych wyników benchmarków, przeskalowane na jedną skalę; nie jest skopiowany z żadnego pojedynczego źródła. Sprawdzono: 12 października 2026.

Gry, które pójdą na karcie RX 7600

Szacowane średnie FPS na wysokich ustawieniach graficznych z procesorem Ryzen 7 7800X3D i 32 GB RAM, więc jedynym ograniczeniem jest karta. Posortowane według FPS w 1080p.

Gra1080p1440p4K
Geometry Dash529529323
Among Us511370131
Valorant485485239
Terraria441441323
Slay the Spire 2441441219
The Binding of Isaac: Rebirth441441323
Bloons TD 6441441323
Brawlhalla441441323
Balatro441441323
League of Legends397370131
Don't Starve Together353353274
Left 4 Dead 2309309166
Roblox309309166
Hollow Knight28520472
Dota 227619469
Minecraft265265144
Team Fortress 2265265125
Assassin's Creed Origins26522881
Yu-Gi-Oh! Master Duel265265183
Overwatch 224618164
Hearts of Iron IV23716759
Assassin's Creed Unity22215454
RimWorld221221219
Warframe22014953
Hollow Knight: Silksong21820472
Counter-Strike 221314953
Risk of Rain 221217261
Assassin's Creed Odyssey21114250
Apex Legends19414250
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition19415755
The Sims 4194194128
Destiny 218312344
Deep Rock Galactic17712344
Age of Empires II: Definitive Edition176176128
It Takes Two17612946
Garry's Mod176176125
Far Cry 517511842
GTA IV174174144
Assetto Corsa17412444
War Thunder16911641
Warhammer 40,000: Boltgun 216914551
Fallout 416816862
Doom Eternal16611641
Crusader Kings III16312344
Rocket League16211440
GTA V15915969
PUBG: Battlegrounds15911039
Subnautica159159131
Diablo IV15610938
Delta Force15010337
Honkai: Star Rail15010437
eFootball15010437
Lies of P14711340
The Witcher 3: Wild Hunt1459433
NARAKA: BLADEPOINT14310437
Far Cry 61429534
Resident Evil 21429835
Manor Lords1429835
DayZ1429835
Monster Hunter: World14113246
Sid Meier's Civilization VI14114178
Project Zomboid14114191
Limbus Company14114196
Ready or Not1399534
Death Stranding Director's Cut1369433
Minecraft Dungeons II1369433
Valheim1339233
Marvel's Spider-Man: Miles Morales1339233
Assetto Corsa Competizione1339032
Age of Empires IV13213260
Marvel's Spider-Man Remastered1309032
Euro Truck Simulator 21288731
Call of Duty: Warzone1278831
Hell Let Loose1278831
Mount & Blade II: Bannerlord12312043
Fortnite1228028
Assassin's Creed Valhalla1228731
World of Warships12212282
Dead by Daylight120120100
Forza Horizon 51188028
Lethal Company1178229
The Outlast Trials1168028
7 Days to Die1158630
Baldur's Gate 31086824
Metro Exodus1087326
Cities: Skylines10610669
Resident Evil Village1057225
EA Sports FC 261037125
EA Sports FC 251037125
Lost Ark1037225
EA Sports FC 271037125
Assassin's Creed Mirage1016824
Sea of Thieves996724
Resident Evil 4996724
World of Warcraft986523
Sid Meier's Civilization VII976423
Total War: Warhammer III977627
Hades II976523
Zenless Zone Zero956523
God of War906122
R.E.P.O.906122
Final Fantasy VII Remake Intergrade896021
Star Wars Jedi: Survivor895921
Black Desert886121
Helldivers 2865720
Path of Exile 2865820
Ghost of Tsushima865820
Arena Breakout: Infinite865820
Cyberpunk 2077855821
Red Dead Redemption 2835820
Red Dead Redemption815319
Phasmophobia805319
Final Fantasy XIV Online795319
skate.795218
Wuthering Waves785218
Stronghold 4785218
VRChat785118
Tom Clancy's Rainbow Six Siege775519
Battlefield 2042765118
Hogwarts Legacy755018
Satisfactory755118
Need for Speed Unbound755118
Mycopunk754717
PEAK755018
Arknights: Endfield755018
Farming Simulator 25744717
The Finals724717
ARC Raiders724717
Aion 2714717
Forza Horizon 6704717
The Last of Us Part I684616
Sons of the Forest674416
Marvel Rivals664516
Horizon Forbidden West664917
Microsoft Flight Simulator 2024664315
God of War Ragnarök664416
Marvel's Spider-Man 2664917
The Last of Us Part II Remastered664917
Horizon Zero Dawn Remastered664917
NBA 2K26664416
NBA 2K27664416
Call of Duty: Black Ops 6654315
Onimusha: Way of the Sword654415
Call of Duty: Modern Warfare 4654315
Rust644315
Stellar Blade644315
F1 25644315
BeamNG.drive644115
RuneScape: Dragonwilds634115
F1 24624115
Castlevania: Belmont's Curse624416
Forza Motorsport613814
Enshrouded613914
Hunt: Showdown 1896614416
Schedule I614014
Elden Ring606025
Elden Ring Nightreign606021
Sekiro: Shadows Die Twice606041
Dark Souls III606041
Factorio606053
Stardew Valley606060
Genshin Impact606033
Tekken 8604717
Tekken 7606037
Street Fighter 6604115
Mortal Kombat 11606056
Dragon Ball: Sparking! Zero605118
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4606060
No Man's Sky594215
Mortal Kombat 1593813
Assassin's Creed Black Flag Resynced583914
Black Myth: Wukong573814
Alan Wake 2563713
Battlefield 6563613
Assassin's Creed Shadows553813
Final Fantasy VII Rebirth543613
Escape from Tarkov543512
Clair Obscur: Expedition 33523412
Planet Zoo 2523211
Starfield513312
Split Fiction513412
Monster Hunter Wilds503412
Final Fantasy XVI503211
Control Resonant503111
Silent Hill 2483111
Phantom Blade Zero483111
Star Wars: Galactic Racer483011
Palworld473111
Warhammer 40,000: Space Marine 2473011
Borderlands 4462810
Marvel Tōkon: Fighting Souls463011
WARDOGS463011
Stalker 2: Heart of Chornobyl452910
Gears of War: E-Day452910
Dragon's Dogma 2443011
Valor Mortis432810
Kingdom Come: Deliverance II39259
ARK: Survival Ascended38248
Avowed38248
Doom: The Dark Ages37238
Star Wars Outlaws36248
Star Wars Zero Company36238
Indiana Jones and the Great Circle35228
Silent Hill: Townfall35228
Mortal Shell II35228
Mafia: The Old Country33207
Halo: Campaign Evolved33217
Hell Let Loose: Vietnam33217
Ace Combat 8: Wings of Theve32207
Cities: Skylines II27176

Wyniki w 4K na kartach z 8 GB VRAM lub mniej często ogranicza pamięć karty graficznej.

Szacowane FPS. Liczby pochodzą z modelu FPSVibe, a nie z pomiarów benchmarków. Jak szacujemy

Pytania i odpowiedzi o kartę RX 7600

Czy karta RX 7600 nadaje się do gier?

To solidna karta do 1080p. Szacunki z szybkim procesorem: 60+ FPS w 1080p na Wysokich w 168 z 210 popularnych gier, a w 1440p w 113.

Czy Cyberpunk 2077 pójdzie na karcie RX 7600?

Szacunki dla konfiguracji: Ryzen 5 5600 i 16 GB RAM. Wynik w 1080p: około 94 FPS na Niskich i 85 FPS na Wysokich.

Ile VRAM ma karta RX 7600?

8 GB. Wystarczy do 1080p; niektóre nowe gry w 1440p na teksturach Ultra chcą więcej.

Jakiego zasilacza potrzebuję do karty RX 7600?

Moc karty to 165 W. Z grubsza: dobrej jakości zasilacz 450 W pokryje ją wraz z typowym procesorem do gier. Sprawdź zalecenie producenta karty dla swojego modelu.

RX 7600 vs Arc A770 8GB: która karta jest szybsza?

Karta RX 7600 i karta Arc A770 8GB dają w naszych szacunkach mniej więcej tyle samo FPS w 210 grach w 1440p na ustawieniach Wysokie (różnica do 4%).